УКР РУС ENG
 

Бронювання

Галерея

Апартаменти

Апартаменти "Комфортель", вхід

Фото парадного входу апартаментів "Комфортель".


Комфортель, апартаменти-стандарт

Комфортель, апартаменти-стандарт

Комфортель. Апартаменти-стандарт складається з...


righttopimage

Правила

 

Правила проживання в приватних апартаментах «Комфортель»

 1. Заселення в приватні апартаменти здійснюється за пред'явоя паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.
 2. Плата за проживання здійснюється при заселенні в відповідно до встановлених тарифів або попередньо в разі бронювання.
 3. Розрахункова година в апартаментах «Комфортель» – 12.00 годин

  Якщо апартаменти вільні у день заселення, гості заселяються в будь-який час, якщо зайняті, то після 14:00 години.

  При ранньому заселенні стягується плата у таких розмірах:

  • не більше 2 годин до заселення (14:00) — безкоштовноно
  • від 2 до 6 годин до розрахункової години (14:00) — погодинна оплата;
  • від 6:00 до заселення (14:00) — стягується плата за повну добу.

  При продовженні строків проживання стягується плата у таких розмірах:

  • не більше 6 годин після розрахункової години — погодинна оплата;
  • від 6 до 12 годин після розрахункової години — 0.5 доби;
  • понад 12 годин після розрахункової години — за повну добу.

  За умови проживання не більше доби (24 годин) плата стягується за добу незалежно від часу заселення.

 4. У разі продовження проживання в апартаментах, гості узгоджують це питання з керівництвом.
 5. З відома керівництва і за проханням проживаючих в апартаментах можуть перебувати сторонні особи. Перебування сторонніх осіб дозволено до 22:00.
 6. Проживаючим не дозволяється залишати гостей під час своєї відсутності в апартаментах або передавати їм ключі без повідомлення керівництва апартаментів.
 7. Гості повинні дотримуватися правил громадського порядку. Утримувати приміщення в стані, що відповідає всім санітарним та протипожежним правилам, а також вимогам СНіП.
 8. Після 22:00 дотримуватися тиші.
 9. У цілях безпеки не дозволяється курити всередині приміщення або на території «Комфортель», крім балкона на 3-му поверсі і ганку біля входу. За куріння в апартаментах штраф 1200 грн.
 10. При виході з апартаментів необхідно: закрити вікна і крани; вимкнути світло і телевізор; закрити двері.
 11. Гостям заборонено тримати в апартаментах тварин та птахів.
 12. Забороняється приносити та зберігати в апартаментах речі, матеріали і предмети, що є небезпечними для життя, здоров'я громадян, а також зберігати майно (зброя, боєприпаси, вибухові або наркотичні речовини).
 13. Гість несе матеріальну відповідальність за втрату або ушкодження майна апартаментів і зобов'язаний компенсувати збитки в повному розмірі на підставі акта про матеріальний збиток.
 14. За зіпсовані рушники або постільну білизну справляється плата, відповідна їх вартості (плями від кави, вина, пива, шоколаду, фруктів, ягід, губної помади, чорнила та інших важко відпираємих речовин).
 15. При втрати ключів від апартаментів і вхідних дверей гість зобов'язаний компенсувати грошові кошти для заміни серцевин замків і виготовлення 5 ключів від вхідних дверей.
 16. При працюючому кондиціонері не залишайте відкритим вікно. Штраф — 400 грн.
 17. Проживаючий повинен здати під час виїзду апартаменти керівництву.
 18. У разі неодноразового порушення гостями внутрішніх правил проживання в приватних апартаментах «Комфортель», що призводить до матеріальних збитків, а так само створює незручності для інших гостей, керівництво має право відмовити в заселенні або розірвати договір (здійснити виселення).

 

При розміщенні в апартаментах «Комфортель» можливо стягування з гостей застави. Сума залежить від терміну проживання, але не менше 1200 грн.

 

 

 

 

Правила дострокового розірвання договору

 

 1. При достроковому розірванні договору оренди апартаментів (більше 1 місяця) необхідно попередити адміністрацію про дострокове виселення за 2 тижні для подальшої здачі апартаментів. Орендна плата за поточний місяць не повертається. У разі дострокового виселення без попередження, справляється орендна плата за 2 тижні проживання із заставної суми, як сплата загубленою вигоди.
 2.  

 3. При короткостроковій оренді апартаментів гості попереджають адміністрацію про необхідність дострокового виселення не менш ніж за 3-е суток. У випадку попередження менш ніж 3-і доби до дати виселення, орендна плата не повертається. Повернення можливе тільки за умови заселення апартаментів іншими гостями за мінусом накладних витрат.
 4.  

 5. При достроковому розірванні договору оренди, укладеного за цінами нижче, ніж зазначені в розділі «ціни» (договірною ціною), орендна плата перераховується за цінами вказаними в розділі «ціни» і сума, що залишилася повертається на умовах зазначений в п2.