УКР РУС ENG
 

Бронювання

Галерея

Місце розташування у м. Одеса

Місце розташування у м. Одеса

Апартаменти „Комфортель” розташовані у...


Апартаменти, 1 спальня

Апартаменти, 1 спальня

Комфортель. Фото апартаментів з однією спальнею.


righttopimage

Апартаменти

 

Апартаменти „Комфортель” складаються з апартаментів різного класу. Одні з них подібні до готельних номерів, інші, наприклад, як апартамент з однією спальнею, додатково мають кухонний блок, які ми пропонуємо для оренди поденно, так і для тривалого проживання, начебто ви хотіли зняти квартиру в Одесі. Ціни на оренду апартаментів можна дізнатись у розділі тарифи.

 

 

 

 

№1 Апартаменти-стандарт (без кухні)

 

(північно-західні, светло-рожеві, 3 поверх)

Розміщення: 2 дорослих (з маленькою дитиною без додаткового спального місця).

 

Апартаменти-станарт складаються з однієї кімнати і санвузла. Арартаменти-стандарт можна зняти поденно, в нічний і у денний час. Якщо ваш візит до Одеси дуже короткочасний, наприклад, ділова подорож, але ви не бажаєте відмовляти собі у відпочинку та комфортному проведенні часу, оренда удень або вночі – це вдалий недорогий варіант. Часто й густо пропонують зняти квартиру поденно або номер в готелі на добу, й вартість такої послуги значно більше, ніж оренда апартаментів на денний або нічний час.

 

докладно

 

 

 

№2 Апартаменти-стандарт з кухнею №1

 

апартаменты-стандарт, «Комфортель», Одесса

(північно-східні, 1 поверх)

Розміщення: 2 дорослих

 

Апартаменти-стандарт з кухнею являють собою санвузол з душем і кімнату, обладнану під спальню та кухню, відокремлену арокою. Апартаменти-стандарт з кухнею здаються подобово, а також для тривалого періоду проживання. Якщо ви приїхали в Одесу не надовго, але не відмовите собі у прийнятті душу, і комфортному відпочинку, тоді оренда на добу - приємна пропозиція для вас.

 

докладно

 

 

 

 

3. Апартаменты-стандарт c кухней №2

 

апартаменты-стандарт, «Комфортель», Одесса

(північно-західні, 2 поверх)

Розміщення: 2 дорослих людини

 

 

Апартаменти-стандарт з кухнею складаються з кімнати-студії і санвузла з душем. Кімната обладнана кухонним блоком, відокремленим від зони відпочинку арочним отвором. Апартаменти-стандарт з кухнею здаються подобово, а так само довгостроково в зимовий період. Якщо ви любите готувати або віддаєте перевагу харчуватися виключно домашньою їжею - такий варіант розміщення дає вам можливість готувати улюблені страви в будь-який момент

 

 

докладно

 

 

 

№3 Апартаменти-напівлюкс (без кухні)

 

(південно-західні, світлі, 2 поверх)

Розміщення: 2 дорослих + 1 на додатковому спальному місці.

 

Апартаменти-напівлюкс складаються з однієї кімнати та санвузла. Вони пропонуються для оренди поденно, також апартаменти-напівлюкс можна зняти вночі або удень. Якщо ви перерубуватиме в Одесі мало часу, але захочете відпочити, прийняти душ та розслабитися, тоді оренда вночі або удень буде дуже зручним варіантом для вас.

 

 

докладно

 

 

 

№4 Апартаменти-студія

 

(південно-східні, кірпічно-пісочні, 3 поверх)

Розміщення: 2 дорослих.

 

Апартаменти-студія пропонуються для оренди подобово, а також для тривалого періоду проживання. У „студії” спальня і кухня знаходяться в одній просторій кімнаті. Якшо ви приїхали заради відпочинку до Одеси або у відрядження і думаете про оренду квартири на тривалий період, то апартаменти-студія - гарний альтернативний варіант за приємну ціну.

 

 

докладно

 

 

 

№5 Апартаменти з 1-ю спальнею

 

(південно-східні, оливкові, 2 поверх)

Розміщення: 2 дорослих + 1 на додатковому спальному місці.

 

Апартаменти з 1-ю спальнею складаються з спальні, кухні та санвузлу. Підходять, як для оренди поденно, так і для тривалого проживання. Якщо ви приїхали на відпочинок в Одесу, вирішити робочі питання або просто бажаєте жити у центрі міста, оберіть наші апартаменти з 1-ю спальнею.

 

 

докладно